Hızla değişen dünya, tüketime dayanan ilişkiler bütünü ve tiyatro. Altkat Sanat, 2012 yılında böylesi bir tablo hüküm sürerken üretimlerde bulunmak adına kapılarını araladı. Sergilediği oyunlarla insan’ın dünü, bugünü ve yarınına ışık tutmayı amaçladı.

Altkat Sanat bünyesinde Temel Tiyatro, Konservatuara Hazırlık, Pantomim, Gençlere Tiyatro eğitimlerinin yanı sıra Çağdaş Dans, Yaratıcı Yazarlık vb. başlıklarda sıklıkla workshoplar düzenlenmektedir.

Sanatsal çaba, insan olmanın gereklerini yerine getirecek bir öğedir hiç kuşkusuz. Altkat Sanat, bu bilinçle hareket ederek, ‘insan’ı merkeze koyarak varlığını sürdürecektir. Size iyi bir deneyim kazandırmanın yanında, nitelikli alternatif tiyatroların oyunlarını da sizlerle buluşturmak niyetindeyiz. Diğer taraftan; tiyatro gruplarına, tiyatro provalarına ve kimi firma toplantılarına da ev sahipliği yapabilecek bir mekana sahibiz.

Organizasyon başlığında Altkat Sanat; Pantomim,Canlı Heykel, Meddah konseptleri ile size gerekli olan alt yapı hizmetini sunabilmektedir. Böylelikle hedef kitlenizin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilir ve görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz.

ALTKAT
Moda cad. No:35 Huzur Palas Pasajı alt katı – Kadıköy/İstanbul
Tlf : 0536 214 27 33

bilgi@altkatsanat.com

altkat8

altkat7

Teknik Olanaklarımız:

24/48 Işık Kumanda Masası (SSP-YG 5003)

12 Kanal Dimmer (Lite puter – DX 1220)

Mixer Anfi (Behringer – PMP 1000)

Hoparlör  (Denox – Stüdyo 4) 4 adet

Strand Quartet Profil PC 3 Adet

Strand Quartet PC 3 Adet

PC Spot (DTS – Scena) 8 Adet

PAR 56 Spot    8 Adet

Pin Spot 3 Adet

Asimetrik Floodlıght Scene  1 Adet

Mikrofon- Sehpa

Seyirci Kapasitesi: 40-50

Oyun Alanı:  Genişlik: 5.35 m Derinlik: 4.20   Yükseklik: 2.60