Altkat

Sanatsal çaba, insan olmanın gereklerini yerine getirecek bir öğedir hiç kuşkusuz. Altkat Sanat Tiyatrosu bu bilinçle hareket eder ve ‘insan’ı merkeze koyarak varlığını sürdürür…

Sanat, insanın kendi doğasını kendi yaratma sürecidir. Yaratıcı insan, oyun alanını bir kaçış, bir soluklanma alanı olarak kullanmakta ve kendini yakın gördüğü bu alanda varlığını yeniden üretmektedir. Sanattan herkesin yararlanması gerekir. İnsanın özgürleşmesi ve kendi ifade yollarını bulacağı bir yöntem geliştirmesi, etkin iletişim gibi birçok yönden farkındalığı arttırdığı kanıtlanmış olan Tiyatro Sanatı’na biz Altkat Sanat Tiyatrosu olarak çağımız yaşamında ve kültüründe, mesleğimiz olan bu sanatın önemini ve değerini taşımak için üretimlerimize devam etmekteyiz.

Kadıköy Moda caddesinde, 2012 yılında şu an bulunduğumuz mekâna geçiş yaparak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Altkat Sanat Tiyatrosu; sergilediği oyunlarla insan’ın dünü, bugünü ve yarınına ışık tutmayı amaçladı. Bu yıl 8. Yılını kutladığımız tiyatromuzun repertuarını genişleterek üretimlerimizi sürdüreceğiz.

Altkat Sanat Tiyatrosu bünyesinde Temel Tiyatro, Çocuk, Gençlik ve Yetişkin Oyunları, Konservatuara Hazırlık, Pantomim, Gençlere Tiyatro eğitimlerinin yanı sıra, Çağdaş Dans, Yaratıcı Yazarlık gibi başlıklarda sıklıkla workshoplar düzenlemekteyiz.

ALTKAT
Moda cad. No:35 Huzur Palas Pasajı alt katı – Kadıköy/İstanbul
Tlf : 0536 214 27 33

bilgi@altkatsanat.com

altkat8

altkat7

Teknik Olanaklarımız:

24/48 Işık Kumanda Masası (SSP-YG 5003)

12 Kanal Dimmer (Lite puter – DX 1220)

Mixer Anfi (Behringer – PMP 1000)

Hoparlör  (Denox – Stüdyo 4) 4 adet

PC Spot (DTS – Scena) 8 Adet

PAR 56 Spot    8 Adet

Pin Spot 3 Adet

Asimetrik Floodlıght Scene  1 Adet

Mikrofon- Sehpa

Seyirci Kapasitesi: 40-50

Oyun Alanı:  Genişlik: 5.35 m Derinlik: 4.20   Yükseklik: 2.60