Tiyatro Atölyesi

Altkat Sanat’ın düzenli olarak sürdürdüğü tiyatro atölyesi yeni dönemde öğrencileriyle buluşuyor. Tiyatro kursumuza katılmak için ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. 

Görme biçiminiz, algınızı değiştirmekle başlar.

İnsanın kendine katacağı en önemli değer, bakışını değiştirme çabası, yaratıcılığını arttıracak her türlü etkin eylem sonucu, gelişen insana yaklaşmaktır. Oynama güdüsüyle oluşan ve insanın iradesini ve ön yargılarını değiştiren tiyatro sanatı; bize bu değişimin gerçekleşebileceğini göstermiştir.

Değişim adım almakla başlar..

Tanışma toplantısı ile başlayacak yeni dönem Tiyatro Atölyesi, beden farkındalığı ve kas denetimini arttırmak, tarihsel süreciyle birlikte tiyatronun temellerini öğrenmek ve deneyimlemek, yaşam içerisinde farkında ve kararlı biçimde devinebilmeyi sağlamak ve sahneye varacak yolun ilk adımlarını atmak amacı taşımaktadır.

AYRINTILAR 

Çalışma toplam 4 Ay,  haftada 2 gün sürecektir.

Tiyatro atölyesi başlıkları; Oyunculuk, Beden-Hareket, Uygulamalı Sahne’den oluşmaktadır. İhtiyaca göre özel çalışmalar da uygulanacaktır. Dersler haftada iki gün 3’er saat olarak planlanmaktadır. 

*Sınırlı sayıda oyuncu adayı alınacağını belirtmek isteriz.

*Aylık ücreti ise 1.000 TL’dir.

*Gerçekleşecek bu eğitimin bir parçası olmak istiyorsanız  aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Merak ettikleriniz için bize ulaşabilirsiniz: 0536 214 27 33

Atölyeler Kayıt formu

  • Form elimize ulaştıktan sonra verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda sizinle bağlantıya geçeceğiz. Teşekkür ederiz...
 

Dogrulama