Tiyatro Atölyesi Başlıyor!

Altkat Sanat’ın düzenli olarak sürdürdüğü tiyatro atölyesi yeni dönemde öğrencileriyle buluşuyor. Tiyatro kursumuza katılmak için ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. 

Hayatınızda kendinize katacağınız en değerli şey, insanın kendi iç dünyası,  görme biçimi, algısı, yaratıcılığını arttıracak her türlü katacağı etkin eylem sonucu gelişen insani değerdir. Oynama güdüsüyle oluşan ve insanın iradesini ve önyargılarını değiştiren tiyatro sanatı; bize bu değişimin gerçekleşebileceğini göstermiştir.

Yapılacak yeni dönem Tiyatro Atölyesi, beden farkındalığı ve kas denetimini artırmak, tarihsel süreciyle birlikte tiyatronun temellerini öğrenmek ve deneyimlemek, yaşam içerisinde farkında ve kararlı biçimde devinebilmeyi sağlamak ve sahneye varacak yolun ilk adımlarını atmak amacı taşımaktadır.

AYRINTILAR 

Çalışma, toplamda 4 Ay  haftada 2 gün sürecektir

Salı 19.30 ve Pazar 13.00

Tiyatro kursu başlıkları; Oyunculuk, Beden-Hareket, Ses Diksiyon ve Uygulamalı Sahne’den oluşmaktadır. Dersler günde 2 saat, haftada 4 saat olarak planlanmaktadır.

*Sınırlı sayıda oyuncu adayı alınacağını belirtmek isteriz.

*Tiyatro Atölyesinin aylık ücreti 400 TL’dir

Toplamda 4 ay haftada iki gün gerçekleşecek bu eğitimin bir parçası olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz: 0536 214 27 33