BİLET AL

Altkat Sanat bünyesinde oynanan oyunlara ve düzenlenen etkinliklere gişemiz dışında birkaç farklı yöntem ile bilet alabilirsiniz.
ara

0536 214 27 33 numaralı telefonu arayarak ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilir, rezervasyon yaptığınız etkinlikten en geç 1 saat önce biletinizi gişeden alabilirsiniz.

0536 214 27 33 numaralı telefona Whatsapp ile İsim-Soyisim, Etkinlik Adı ve tarih bilgilerini yazarak rezervasyon yapabilir, rezervasyon yaptığınız etkinlikten en geç 1 saat önce biletinizi gişeden alabilirsiniz.

Altkat Sanat etkinliklerine Biletix üzerinden de online olarak bilet alabilirsiniz. Biletix’den  bilet almış olduğunuza dair Qr kodu ya da bilet çıktınız ile oyunu izleyebilirsiniz.

BUYRUN

Altkat Sanat etkinliklerine Biletini Al üzerinden de online olarak bilet alabilirsiniz. Biletini Al’dan  bilet almış olduğunuza dair Qr kodu ya da bilet çıktınız ile oyunu izleyebilirsiniz.

BUYRUN

Neredeyiz

10 Kişi ve üzeri toplu rezervasyonlarda indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için bizi arayabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz: bilgi@altkatsanat.com