Candan, yürekten bir teşekkür!

 

Yaklaşık 2 hafta önce İstanbul’a büyük çileler yaşatan ilk su baskınının tiyatromuzu da vurmasının ardından oluşan zararı giderebilmek ve sezonu zamanında açabilmek adına başlattığımız “erken bilet” kampanyası önemli bir karşılık buldu ve bizim için çok kritik olan zemin kaplamamızı “su geçirmez” bir malzeme ile yeniledik. Dezenfeksiyon, boya gibi birçok işlem yaptık ve çalışmalarımızı da sürdürüyoruz.

Çağrımızı sosyal medyada paylaşan, eşine dostuna haber veren, “maddi olarak destek olamam ama kol emeği lazımsa gelirim” diyen, arayan, soran, sıcak dileklerini ve her türlü desteklerini ileten herkese sonsuz teşekkürler… Çağrımızın büyümesine katkı koyan Gazete Müstehak’a ve Gazete Kadıköy’e biletleri sizlere ulaştırmamıza yardım eden Nazım Hikmet Kültür Merkezi Kitabevi’ne, varlığı ve ışığıyla geleneği bize sonuna dek hissettiren, çok değerli ustamız Gülriz Sururi’ye ayrıca teşekkür ederiz!

Tiyatro bu topraklarda umudun, dayanışmanın, direnişin, güzelliğin resmi olmuştur hep. Olmaya da devam edecek. Dostlarımıza, meslektaşlarımıza, izleyicilerimize, kalbi tiyatro ile atan herkese selam!

5.yılımızda sezonu Eylül ayında açıyor ve destekler ile oluşan havuzdan 50’nin üzerinde bileti askıya çıkarıyoruz! Sezon boyunca birçok öğrenci arkadaşımız oyunlarımızı ücretsiz izleyecek.

“Derken karanfil elden ele.”

*Aşağıda ismi bulunan kişiler sezon boyunca sürecek oyunlarımızın tercih edecekleri bir gösterimine gelebilir, biletlerini bir başkasına hediye edebilirler. Liste bilet alım sırasına göre düzenlenmiştir ve güncellenmektedir!

Mustafa Kenan Aybastı, Timuçin Balioğlu, Zeytin Cafe-Bar, Olgaç Lale, Ogün Hakan, Ulaş Tunaboylu, Haydar Özdemir, Güray Dinçol, Rojda Ballıkaya, Hüseyin Ali Kudret, Umut Çelik, Aydın Ermiş, Yeliz Çoban, Ali Ekber Kul, Songül Canerik, Borakan Serhat Bedii, Seyhan Arman, Nazmi Coşkun, Gülriz Sururi, Melis Mercul, Doğukan Karakuş, Tiyatro TEM, Meltem Atmış, Süleyman Atmış, Sevinç Erbulak, Nazife Eyüboğlu, Nilgün Hanyaloğlu, Aysun Dolaştır, İrem Deniz, Selen Şeşen, Özlem Koç, Neval Ceren, Hakan Onat, NHKM Çalışanları, Ümit Güvercin, Human Theatre, Rüştü Onur Atilla, Özgür Koç, Banu Topçu, Emre Demir, Ayça Yıldız, Melisa Serter, Halil İbrahim Çiçek, Nevzat Evrim Önal, Zafer Ergin, Baran Alan, Buse Haberal, Eren Bertan, Duygu Naciye Ergün, Hayri Cıgaoğlu, Vural Arlıer, Ayten Yapıcı, İlay Yanık, Berkay Cömert, Oğulcan Yediveren, İlayda Yücel, Vecihi Ofluoğlu, Bora Aytan, Birsen Kırca, Yusuf Aslanyürek, Emine Kahraman, Tütem Turan, Tunç Tatoğlu, Önder Özcan, Senem İstanbulluoğlu, Baran Ünder, Birsel Kılınçcı, Dilek Mızraklı, Kibar Altınışık, Özdeş Tanış, Behiye Sevil Erol, Doğukan karakuş, Murat Aköz, Yıldız Koç, Fide Lale Durak, Ümit Metiner, Didar Püren Erbek, Mine Toker, Mustafa Kınık, Ahmet Çakar, Aslı Over, Burcu İpeksaç, Can Berk İzmirden, Zeynep Suda Güler