Kırmızının Hayali

22 Mart Pazar Saat:13.00

Müzikli clown ve pantomim aile oyunu   

PAT Atölye’in hazırladığı İzleyeceğiniz bu renkli ve güzel oyunda hikaye pantomim teknikleri ve fiziksel tiyatrodan yararlanılarak hazırlanmış bir müzikli clown hikayesidir.

Yetişkinlerin çocuklarıyla izleyebileceği ve birlikte eğlenip güzel anları paylaşabileceği komik ama duygusal bir hikaye ile karşınızdayız.

Bir çocuk. Herkesin içindeki gibi bir çocuk. İnsanlara neşe dağıtır sokakta ve yaşlı tatlı ve huysuz bir dededen bir balon hediye alır. Çok sever balonunu ve elinden kaçar balon. Peşinden gider çocuk, arar arar ve arar. Ararken karşısına çok süslü ve sevecen bir teyze, umutsuz üzgün bir kadın, tatlı ve pimpirikli bir ressam ve işi sadece balonları patlatmak olan aslında yüreği iyi işi kötü bir adamla karşılaşır. Onlarla yaşadıkları anları ve rüzgar ile ilerleyen kırmızı balonun ve sevgi dolu inatçı bir çocuğun yolculuğunu izleyeceğiz hep birlikte . Merak etmeyin, her ne kadar duygusal ve aynı zamanda eğlenceli bu hikayeyi izlerken göreceğiz ki sevgi bu maceranın sonunu mutlu bağlayacaktır. Yeter ki umudunu kaybetmesin insan.

Yaş sınırı : +3 yaş ve üzeri

Oyun süresi : 45 dk

 Yönetmen: Rafiz Mehdizade

Yazar:  Esin Aslan, Rafiz Mehdizade, Metin Kurt

Oyuncu Kadrosu: Adem Yıldırım, Tuğçe Solak, Mehtap Yılmaz ( Uğur  Aksu  ,Defne Uluer)

Müzik : Güler Özince (Öyle olsa)

Fotoğraf:  Volkan Erkan

Yapım : Pat Atölye