Konuşma Eğitimi
Konuşma Eğitimi

Her insanın bir üslubu ve farklılığı bulunur. Ses diksiyon çalışmaları; kişinin ses organlarını tanımasını, telaffuzu, vurgu ve tonlamayı, tekdüze konuşmasının nereden kaynaklandığını öğrenmesini sağlar.

Kişi, sesini ve soluğu denetimli hale getirmek için bir takım pratik çalışmalar yaparak eksikliklerini giderilebilir. Akıcı konuşmanın, duygu – ses ilişkisi, ses tonu, vurgu, beden duruşunuzun insanlar arası ilişkide önemi yadsınamaz. Solunum, gevşeme, farkındalık, Artikülasyon, fonetik çalışmalarıyla iletişim beceriniz gelişecek, çalışma koşullarında ve gündelik hayatta daha etkin kullanımı sağlamak için doğru konuşmaya adım atmış olacaksınız.

Ağız, çene, diş yapılarından kaynaklı problemlerin giderilmesi yönünde adımlar atılarak daha etkin konuşmanın da sağlanması amaçlanacaktır.

Yapacağımız temrinler, okumalar, tekerleme çalışmaları, sözcüklerin duygularla güçlendirilmesi, işitsel canlandırmalar ve iletişim konularını katılımcılarla haftada bir gün 3 saat ve iki ay boyunca deneyimlemiş olacağız.

İki eğitmen eşliğinde süren çalışmalara katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Sizinle iletişime geçeceğiz.

Aylık ücreti ise 400 tl’dir.

Eğitmenler

Müge Saut

Müge Saut

Oyuncu-Yönetmen
Gizem Özgün

Gizem Özgün

Oyuncu-Dil ve Konuşma Terapisti

Kayıt formu

  • Form elimize ulaştıktan sonra verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda sizinle bağlantıya geçeceğiz. Teşekkür ederiz...
 

Dogrulama

Son Yazılar