Oyunculuk ve Kukla Atölyesi

Dünyada yaşayan milyarlarca insandan biriyiz. Hayatta hepimizin yaptığı bir şeyler var. Meslek, özel hayat, bireysel olarak var olma çabası. Birey olarak ne tür nesne ve maddelerle-şeylere aktarım yaptığınızı düşünün. Bu tek bir şey olmak zorunda değil. Aileniz, sevdikleriniz, işiniz, hobi olarak yaptıklarınız, sevdiğiniz eşyalar… Çoğaltabiliriz. Bütün bunlar iç dünyamızı dış dünyamız ile bütünlüyorsa, genel olarak bedensel ve zihinsel dünya daha mutludur.

Yetişkinlerin de oyun oynamaya ihtiyacı var. Kurumsal ya da bireysel, bu çalışma ifade, iletişim, beceri, denge,  beden, duygu gibi kavramlar üzerinde katılımcı için, yolculuğunda bakış açıları sunmaya yarayacak. Kendi nesneleri ile üretecekleri kuklalar ile kişinin duygusal ve bedensel açılımlarına ışık tutacak. Hem bireysel hem de ekip halinde yürüyecek atölye sonunda oluşturacağımız hikayeyi pratikte sergilemiş olacağız. Bu bağlamda atölye, kolektif bir çalışmayla sonuçlanmış olacak.

KİMLER KATILABİLİR

Kuklaya, oynamaya, oyunculuğa ilgisi olan, kendisiyle ve çevresiyle ilgili farkındalıklarını gözden geçirmek isteyen, madde-nesne ilişkisine merakı olan herkes katılabilir.

ATÖLYE TARİHLERİ VE SAATLERİ

1 Haziran  Perşembe Saat: 19.30-22.30

2 Haziran Cuma Saat: 19.30-22.30

3 Haziran Cumartesi Saat: 13.00-15.00

4 Haziran Pazar Saat: 13.00-15.00

Atölye toplam 4 gün sürecek, ücreti ise Öğrenci 1.200 Tl Yetişkin 1.500 Tl’dir.

Daha fazla bilgi için 0536 214 27 33 – 0532 372 21 05 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Kayıt formu

  • Form elimize ulaştıktan sonra verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda 'nihai kayıt' için sizinle bağlantıya geçeceğiz.
 

Dogrulama

ATÖLYE YÜRÜTÜCÜSÜ