Psikolojik Oyunlar

Psikolojik Oyunlar

 

29 Ocak 2018 Pazartesi Saat:18.00-22.00 arası

KATILIMCI ÖZELLİKLERİ: 18 yaş üzeri

KATILIMCI SAYISI: En fazla 20

SÜRE: 4 saat

Sadece çocukların mı oyun oynadığını düşünüyorsunuz? Hayır! Oyun oynamak insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Hep vardır ve olacaktır. Yalnız şu noktayı beraber anlamaya çalışabiliriz. Büyüklerin oyunu çocuklarınki kadar eğlenceli mi? Neşeli mi? Sonuçları yapıcı mı? Genelde hayır! Öyle olsaydı eğer,  anı yakalamaya, akışı paylaşmaya, sonsuz ve sebepsiz neşe içinde olmaya devam ediyor olmaz mıydık? Evet!  Peki nedir farklı olan? Neden canımızı yakan iletişim tuzaklarının içinde kalıyoruz? Neden benzer temalı bir filmin kahramanlarından biriymişiz gibi hissederiz yaşamımızı? Bir daha asla yapmayacağım dediğimiz birçok şeyi neden yapmaya devam ediyoruz? Neden hep benzer hayal kırıklıkları ile sonuçlanıyor birçok ilişkimiz? Psikolojik oyunlarımızı ele alacağımız atölyemiz ile bu ve benzeri sorularımıza yanıt bulacağız. Beraber geçireceğimiz bu 4 saatin sonunda geldiğiniz halinizden farklı gideceksiniz. Tanımlamakta, anlamlandırmakta zorluk çektiğiniz yaşantılarınızı analiz edebileceksiniz. Bir katılımcımızın atölye sonunda söylediği bir cümleyi paylaşmak istiyorum. ‘’Gelirken kafam karışıktı ve ağlıyordum, ancak, artık neye ağladığımı çok iyi biliyorum. Sadece biraz zamana ihtiyacım var,anladım’’

      Gerçekten çaresiz olmakla, çaresiz hissetmek farklıdır. HER ZAMAN BİR SEÇENEK VARDIR! GELİN BERABERCE YENİ YOLLARI  KEŞFEDELİM.

EĞİTİMCİ: Güney ERKILIÇ, Hacettepe Üniversitesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Sosyolog ve Aile Danışmanıdır. 2008 den beridir Transaksiyonel Analiz (İletişim Analizi-Etkileşimsel Analiz) kuramıyla çalışmaktadır. Bu kuramın etkililiğini görmesi üzerine iletişimlerimizin ve ilişkilerimizin geliştirilmesini hedefleyen atölye çalışmaları planlamıştır. Bu atölyelerde Transaksiyonel Analiz uygulamalarıyla  oldukça etkili değişimlere neden olan çalışmalar yapmıştır. 2013 yılından beridir de TA nın bir başka alanı olan İntegratif Psikoterapi  çalışmalarına ve süpervizyonlarına devam etmektedir.

4 Saatlik çalışmanın toplam bedeli kişi başı 100 tl’dir.

Psikolojik Oyunlar

 

Doğrulama

Son Yazılar